фактичний і юридична адреса

фактичний і юридична адреса
     
Зараз існує три варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Деснянському районі м. Києва.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Деснянському районі м. Києва. Тут підписується договір про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищезазначені договори цілком влаштовую державні установи і проходять при акредитації на кордоні.
фактичний і юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 146. Отзывов пользователей: 71.

Про Деснянський район

фактичний і юридична адреса
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
фактичний і юридична адреса
 • довідка про юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • список юридичних адрес
 • надамо юридичну адресу київська область
 • оренда юридична адреса Деснянському р-ні
 • юридична адреса переклад
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація