порядок зміни юридичної адреси

порядок зміни юридичної адреси
      Пропонуємо раз і на завжди розібратися, за якими критеріями варто проводити пошук майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через незначний проміжок часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Зазначимо головні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу при оренді юрадреси ,зокрема, у Деснянському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Варто подумати над тим, щоб юрадреса знаходився саме в тому ж районі, де Ви запланували орендувати офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. В тому разі, якщо підпишете договір без необхідних документів, то у Вас можуть виникнути непорозуміння з державними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
порядок зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 133. Отзывов пользователей: 52.

Про Деснянський район

порядок зміни юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
порядок зміни юридичної адреси
 • юридична адреса та поштова адреса
 • надання юридичної адреси вартість
 • орендувати юрадресу Деснянському р-ні м.Києва
 • зміна юридичної адреси форма
 • надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • знаходження за юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація