пошук юридичної адреси

пошук юридичної адреси
     
Зараз існує три варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Деснянському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори задовільняють податкові та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
пошук юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 221. Отзывов пользователей: 105.

Про Деснянський район

пошук юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
пошук юридичної адреси
 • юридичну адресу в статуті
 • юридична адреса пп
 • зміна юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • юридичні адреси київської області
 • юридичні адреси спб
 • юридичні адреси ресторанів
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація