повідомлення про зміну юридичної адреси

повідомлення про зміну юридичної адреси
     
Зараз існує три варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою у Деснянському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
повідомлення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 264. Отзывов пользователей: 116.

Про Деснянський район

повідомлення про зміну юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
повідомлення про зміну юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • фіктивний юридична адреса
 • юридичну адресу представництва
 • як поміняти юридичну адресу
 • оренда юридична адреса Деснянському р-ні
 • юридичні адреси податкову
 • юридична адреса спд квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація