протокол про зміну юридичної адреси

протокол про зміну юридичної адреси
     
Існує декілька варіантів у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Деснянському районі. Тут підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори задовільняють податкові органи та проходять при акредитації на митниці.
протокол про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 440. Отзывов пользователей: 188.

Про Деснянський район

протокол про зміну юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
протокол про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса пп квартира
 • юридичні адреси столиці
 • подання юридичної адреси
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • оренда юрадреси Деснянському р-ні
 • купити юридична адреса київ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація