як оформити юридичну адресу

як оформити юридичну адресу
     
На данний час існує три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає один з засновників, або яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Деснянському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори влаштовую державні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
як оформити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 298. Отзывов пользователей: 132.

Про Деснянський район

як оформити юридичну адресу
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
як оформити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • потрібна юридична адреса
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • фактичний і юридична адреса
 • купити юридичну адресу спд
 • юридичні адреси столиці
 • документи на юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація