юридична адреса ооо квартира

юридична адреса ооо квартира
     
Зараз є три законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає один з засновників, та яка належить йому на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському районі м. Києва. Тобто підписується договір про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вказані договори цілком влаштовую правоохоронні органи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ооо квартира, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 133. Отзывов пользователей: 54.

Про Деснянський район

юридична адреса ооо квартира
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ооо квартира
 • вимоги до юридичною адресою
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • гарантійний лист юридична адреса
 • юридичний і фізичний адресу
 • відсутність юридичної адреси
 • РЕСО юридична адреса
 • де взяти юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація