юридична адреса тоо

юридична адреса тоо
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, або яка належить йому згідно із законом. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою у Деснянському районі. Тобто підписується правочин про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Ці договори повністью влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса тоо, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 272. Отзывов пользователей: 113.

Про Деснянський район

юридична адреса тоо
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса тоо
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • чистий юридична адреса
 • юридичну адресу представництва
 • оренда юрадреси Деснянському р-ні
 • зміна юридичної адреси форма
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • надання юридичної адреси інформація
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація