юридична адреса відокремленого підрозділу

юридична адреса відокремленого підрозділу
     
Є лише 3 варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає учасник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Деснянському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському р-ні м.Києва. Тут укладається угода про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори 100% задовільняють податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса відокремленого підрозділу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 220. Отзывов пользователей: 86.

Про Деснянський район

юридична адреса відокремленого підрозділу
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса відокремленого підрозділу
 • переоформлення юридичної адреси
 • юридична адреса спд
 • придбання юридичної адреси
 • купити юридичну адресу
 • юридична адреса філії
 • дешеві юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація