юридичні адреси ресторанів

юридичні адреси ресторанів
     
Існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Деснянському районі. Тут укладається договір про нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% задовільняють державні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси ресторанів, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 238. Отзывов пользователей: 101.

Про Деснянський район

юридичні адреси ресторанів
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси ресторанів
 • масові юридичні адреси
 • юридичну адресу по інн
 • купити юридичну адресу від власника
 • юридичні адреси спд
 • надамо юридичну адресу київська область
 • 1с юридична адреса
 • отримання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація