зміна юридичної адреси заяву

зміна юридичної адреси заяву
      Давайте спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук необхідної юрадреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юридичної адреси. Вкажемо головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути увагу при купівлі юрадреси ,зокрема, у Деснянському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Краще, щоб юр-адреса була саме в тому ж районі, де Ви запланували купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви укладете угоду без цих документів, то у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
зміна юридичної адреси заяву, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 185. Отзывов пользователей: 80.

Про Деснянський район

зміна юридичної адреси заяву
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси заяву
 • переоформлення юридичної адреси
 • юридичну адресу 26
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • відповідність юридичної адреси
 • заміна юридичної адреси
 • магазин юридичних адрес
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація