змінився юридична адреса

змінився юридична адреса
     
Існує декілька варіантів у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Деснянському р-ні. Тут підписується договір на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що ці договори повністью влаштовую державні установи та проходять при акредитації на митниці.
змінився юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 168. Отзывов пользователей: 76.

Про Деснянський район

змінився юридична адреса
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
змінився юридична адреса
 • подання юридичної адреси
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • зміна юридичної адреси заяву
 • юридичні адреси київської області
 • юридична адреса переклад
 • юридична адреса ват
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація