де купити юридичну адресу

де купити юридичну адресу
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Деснянському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
де купити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 283. Отзывов пользователей: 118.

Про Деснянський район

де купити юридичну адресу
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
де купити юридичну адресу
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • юридична адреса дешево
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • юридична адреса спд квартира
 • зміна юридичної адреси терміни
 • юридичні адреси ресторанів
 • придбати юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація