документ, що підтверджує юридичну адресу

документ, що підтверджує юридичну адресу
     
Зараз існує три варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Деснянському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори влаштовую податкові та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
документ, що підтверджує юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 229. Отзывов пользователей: 106.

Про Деснянський район

документ, що підтверджує юридичну адресу
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
документ, що підтверджує юридичну адресу
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • суборенда юрадресу Деснянському районі м. Києва
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • надання юридичної адреси від власника
 • відповідність юридичної адреси
 • послуги з надання юридичної адреси
 • надамо юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація