фактична адреса поштова адреса юридична адреса

фактична адреса поштова адреса юридична адреса
     
Є лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Деснянському районі м. Києва.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Деснянському районі м. Києва. Тобто підписується договір про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищевказані договори цілком влаштовую податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
фактична адреса поштова адреса юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 245. Отзывов пользователей: 112.

Про Деснянський район

фактична адреса поштова адреса юридична адреса
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • оренда юридичної адреси київ
 • 1с юридична адреса
 • юридична адреса тоо
 • зміна юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • юридичні адреси київської області
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація