зміна юридичної адреси організації

зміна юридичної адреси організації
     
На данний час існує лише 3 варіанти у виборі юрадреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає один з засновників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Деснянському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вказані договори цілком влаштовую податкові органи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси організації, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 210. Отзывов пользователей: 87.

Про Деснянський район

зміна юридичної адреси організації
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси організації
 • присвоєння юридичної адреси
 • зміна адреси юридичної особи
 • купити юридичну адресу спб
 • новий юридичну адресу
 • юридичні адреси мо
 • зміна юридичної адреси в києві
 • юридичні адреси сторін
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація