надання юридичної адреси

надання юридичної адреси
     
На данний час існує декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Деснянському районі.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Деснянському районі. Тут укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори цілком задовільняють державні і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.
надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 211. Отзывов пользователей: 99.

Про Деснянський район

надання юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси
 • юридичний домашню адресу
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • знайти юридичну адресу фірми
 • куплю юридична адреса
 • зміна юридичної адреси філії
 • здаю юридична адреса
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація