оренда юрадреси Деснянському р-ні

оренда юрадреси Деснянському р-ні
     
На данний час існує лише 3 варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник підприємства, або яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але, нажаль - не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Деснянському р-ні. Тобто підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори 100% влаштовую державні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
оренда юрадреси Деснянському р-ні, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 240. Отзывов пользователей: 101.

Про Деснянський район

оренда юрадреси Деснянському р-ні
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
оренда юрадреси Деснянському р-ні
 • присвоєння юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси документи
 • зміна юридичної адреси фірми
 • магазин юридичних адрес
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса дешево
 • юридична адреса відокремленого підрозділу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація