продам юридична адреса

продам юридична адреса
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає один із учасників, або яка належить йому на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському районі. Тобто підписується правочин на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищевказані договори задовільняють державні та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
продам юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 210. Отзывов пользователей: 105.

Про Деснянський район

продам юридична адреса
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
продам юридична адреса
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • відкриття юридичної адреси
 • юридичні адреси тов
 • юридична адреса ип
 • зміна податкової юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси форма
 • здаю юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація