вартість юридичної адреси

вартість юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Ці договори повністью задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
вартість юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 230. Отзывов пользователей: 99.

Про Деснянський район

вартість юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
вартість юридичної адреси
 • що таке юридична адреса організації
 • орендувати юрадресу Деснянському р-ні м.Києва
 • юридична адреса гарантійне
 • юридичні адреси ціна
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • адресу юридичної особи
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація