відсутність юридичної адреси

відсутність юридичної адреси
     
Є три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій мешкає засновник, або яка належить йому на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Деснянському районі.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Деснянському районі. Тобто укладається угода про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.
відсутність юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 190. Отзывов пользователей: 90.

Про Деснянський район

відсутність юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
відсутність юридичної адреси
 • юридичні адреси ресторанів
 • юридичну адресу г київ
 • зміна юридичної адреси форма
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса компанії
 • чистий юридична адреса
 • адреси юридичні центр
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація