вимоги до юридичною адресою

вимоги до юридичною адресою
     
Зараз існує лише 3 варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник, або яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Деснянському р-ні м.Києва. Тут укладається договір на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью задовільняють правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
вимоги до юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 200. Отзывов пользователей: 94.

Про Деснянський район

вимоги до юридичною адресою
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
вимоги до юридичною адресою
 • магазин юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси форма
 • юридична адреса київська область
 • юридичну адресу представництва
 • послуги з надання юридичної адреси
 • відповідність юридичної адреси
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація