юридична адреса вао

юридична адреса вао
     
Є декілька варіантів при пошуку юридичної адреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Деснянському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори повністью влаштовую правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса вао, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 375. Отзывов пользователей: 161.

Про Деснянський район

юридична адреса вао
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса вао
 • гарантійний лист юридична адреса
 • змінити юридичну адресу
 • орендувати юридична адреса Деснянському р-ні м.Києва
 • юридичні адреси сторін
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • вимоги до юридичною адресою
 • надам юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація