юридична адреса ТСЖ

юридична адреса ТСЖ
     
Існує декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі початківці фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Деснянському районі. Тобто укладається правочин про надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищезазначені договори задовільняють податкові органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ТСЖ, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 378. Отзывов пользователей: 177.

Про Деснянський район

юридична адреса ТСЖ
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ТСЖ
 • юридична адреса відокремленого підрозділу
 • відкриття юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси форма
 • юридичні адреси зат
 • зміна юридичної адреси спд
 • порядок зміни юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація