юридичну адресу знайти

юридичну адресу знайти
     
Зараз існує лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає один із учасників, або яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Деснянському районі м. Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори повністью влаштовую державні і т.д. установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу знайти, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 256. Отзывов пользователей: 107.

Про Деснянський район

юридичну адресу знайти
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу знайти
 • купити юрадресу Деснянському районі
 • гарантійний лист юридична адреса
 • юридичну адресу представництва
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • фактична адреса організації та юридичний
 • юридична адреса філії
 • юридичні адреси тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація