юридичні адреси спд

юридичні адреси спд
     
На данний час існує три законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає учасник, або яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Деснянському р-ні м.Києва. Тут підписується угода про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищезазначені договори влаштовую податкові та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси спд, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 377. Отзывов пользователей: 157.

Про Деснянський район

юридичні адреси спд
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси спд
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • юридичні адреси спб
 • отримання юридичної адреси
 • змінився юридична адреса
 • юридична адреса тоо
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація