юридичні адреси та реквізити сторін

юридичні адреси та реквізити сторін
     
На данний час існує три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському р-ні. Тут підписується правочин про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищевказані договори повністью влаштовую державні тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси та реквізити сторін, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 441. Отзывов пользователей: 212.

Про Деснянський район

юридичні адреси та реквізити сторін
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси та реквізити сторін
 • юридична адреса ооо квартира
 • надамо юридичну адресу київська область
 • чистий юридична адреса
 • бюро юридичних адрес
 • оренда юрадреси Деснянському р-ні
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • придбати юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація