юридичну адресу фірми

юридичну адресу фірми
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Деснянському р-ні.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Деснянському р-ні. Тобто підписується правочин на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори влаштовую правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу фірми, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 271. Отзывов пользователей: 110.

Про Деснянський район

юридичну адресу фірми
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу фірми
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • фактичний і юридична адреса ип
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридична адреса ооо квартира
 • юридичну адресу громадської організації
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація