юридична адреса пп

юридична адреса пп
     
Існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає один із учасників, та яка належить йому згідно із законом. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Деснянському районі. Тобто підписується угода про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори 100% влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса пп, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 285. Отзывов пользователей: 144.

Про Деснянський район

юридична адреса пп
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пп
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридичну адресу тов
 • договір на надання юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спд
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • область юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси пп
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація