зміна адреси юридичної особи

зміна адреси юридичної особи
     
Зараз є три варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Деснянському р-ні м.Києва. Тобто укладається договір на нібито надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори 100% задовільняють державні і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна адреси юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 244. Отзывов пользователей: 114.

Про Деснянський район

зміна адреси юридичної особи
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
зміна адреси юридичної особи
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • юридична адреса київ Деснянському р-ні м.Києва
 • юридичну адресу 26
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • 1с юридична адреса
 • юридична адреса київська область
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація