віртуальний офіс з юридичною адресою

віртуальний офіс з юридичною адресою
     
Є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає один з засновників, або яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Деснянському р-ні. Тут укладається договір на надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Ці договори задовільняють правоохоронні установи і проходять при акредитації на кордоні.
віртуальний офіс з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 171. Отзывов пользователей: 76.

Про Деснянський район

віртуальний офіс з юридичною адресою
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридична адреса ооо квартира
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • присвоєння юридичної адреси
 • вартість юридичної адреси
 • юридичну адресу по інн
 • область юридичні адреси
 • білий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація