юридичний і фізичний адресу

юридичний і фізичний адресу
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій проживає засновник, або яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Деснянському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Деснянському р-ні. Тобто підписується угода про надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичний і фізичний адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 221. Отзывов пользователей: 98.

Про Деснянський район

юридичний і фізичний адресу
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
юридичний і фізичний адресу
 • знаходження за юридичною адресою
 • юридичну адресу в статуті
 • купівля юридичної адреси
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • фіктивний юридична адреса
 • купити юридичну адресу
 • надання юридичної адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація