зміна юридичної адреси ват

зміна юридичної адреси ват
     
Є лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає один з засновників, та яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Деснянському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори задовільняють податкові тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси ват, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 239. Отзывов пользователей: 116.

Про Деснянський район

зміна юридичної адреси ват
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси ват
 • юридична адреса ват
 • оренда юридичної адреси київ
 • як отримати юридичну адресу
 • лист юридична адреса
 • змінити юридичну адресу
 • вартість юридичної адреси
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація