рішення про зміну юридичної адреси

рішення про зміну юридичної адреси
     
Існує три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Деснянському районі м. Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Деснянському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори 100% задовільняють податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
рішення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 261. Отзывов пользователей: 122.

Про Деснянський район

рішення про зміну юридичної адреси
    Деснянський район - спальний район у місті Києві, на Лівому березі Дніпра. У великій кількості знаходяться склади транспортних компаній, різні об'єкти легкої промисловості.
    Також у Деснянському районі знаходиться Деснянський суд, який здійснює правосуддя саме у Деснянському райні міста Києва від імені України.
рішення про зміну юридичної адреси
 • фіктивний юридична адреса
 • юридична адреса за пропискою
 • юридична адреса київ Деснянському р-ні м.Києва
 • продовження юридичної адреси
 • куплю юридична адреса
 • фактичний і юридична адреса
 • відкриття юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація